WYLEWKI Anhydrytowe

Wylewka anhydrytowa to płynna wylewka samopoziomująca wytwarzana na bazie spoiwa anhydrytowego. Wylewki wykonujemy wyłącznie w oparciu o najlepsze materiały. Niska porowatość, pozwalająca na szybkie oddawanie ciepła pomieszczeniu oraz homogeniczność mieszanki sprawiają, że wylewki te szczególnie zalecane są w konstrukcjach z ogrzewaniem podłogowym.

WYLEWKI Anhydrytowe

Wylewka anhydrytowa to płynna wylewka samopoziomująca wytwarzana na bazie spoiwa anhydrytowego. Wylewki wykonujemy wyłącznie w oparciu o najlepsze materiały. Niska porowatość, pozwalająca na szybkie oddawanie ciepła pomieszczeniu oraz homogeniczność mieszanki sprawiają, że wylewki te szczególnie zalecane są w konstrukcjach z ogrzewaniem podłogowym.
MDM TERM

ZALETY WYLEWEK ANHYDRYTOWYCH

  • dobre przewodnictwo cieplne wylewki

  • przyspieszenie prac wykonawczych (możliwość chodzenia po podkładzie już po 48h oraz rozpoczęcia dalszych prac już po 4 dniach od wylewki)

  • brak konieczności wykonywania nacięć dylatacyjnych

Cena wylewki zależy od wielkości powierzchni, grubości wylewki, zakresu prac przygotowawczych. Zapraszamy do umówienia się na bezpłatny pomiar i wycenę.

MDM WYLEWKI

DLACZEGO MDM WYLEWKI

  1. Kilkunastoletnie doświadczanie i wysoka jakość materiałów! Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży posadzkarskiej. Wykonujemy usługi w oparciu o materiały najwyższej jakości
  2. Każdy szczegół jest ważny!Cechuje nas precyzja i estetyka wykonywanych robót
  3. Nowoczesne podejście do klienta Jesteśmy młodym, w pełni profesjonalnym zespołem
  4. Doradzamy Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta doradzając najlepsze rozwiązania
  5. Terminowość i szeroki region działania mamy dużą dostępność przy ustalaniu terminów realizacji. Działamy na terenie województwa śląskiego

Zadzwoń i dowiedz się więcej!